Videa - TVD

Video - Damon & Katherine + Stefan & Elena

24. srpna 2011 v 18:52 | -Christine_Daae-
Ahoj,
vyrobila jsem skutečně krátké video s Damonem, Stefanem, Katherine a Elenou. Není to nic moc, ale snad se bude líbit. =)
Christine

Jedna z variací na znělku 3. série TVD

23. srpna 2011 v 20:22 | -Christine_Daae-
Ahoj,
přináším vám jednu z variací na znělku 3. série The Vampire Diaries.
Jedná se o písničku "Bring me to life" od Evanescence. =) Moc se mi líbí, ale nevím, zda se hodí k TVD...

Mmch ("To znamená ´mimochodem´," řekl Damon Salvatore): Damona bude dabovat Filip Švarc, což už jistě víte. Já to také věděla už dříve, ale nevěděla jsem, že daboval i Boona Carlyla ve Ztracených, takže si myslím, že to nebude tak zlé. =)ChristineMalese Jow - Hey Oh

31. července 2011 v 11:48 | -Christine_Daae-

Ahoj,
přináším vám sem další písničku od Malese Jow, tentokrát je to Hey Oh. =)

TVD - season 3 - PROMO trailer

27. července 2011 v 11:20 | -Christine_Daae-
Ahoj,
podle všeho by video, které jsem našla na YouTube, mělo být oficiální Promo k traileru na třetí sérii. =) Líbí se mi to.

Christine

Damon Salvatore ✗ Tik Tok

22. července 2011 v 21:17 | -Christine_Daae-
Ahoj,
jistě jste si všimli, že jsem se dnes moc nepřetrhla, pokud jde o přidané články. Problém je v tom, že vůbec nevím, o čem psát.
Snad jen to, že od září bude na Nově první série TVD - s českým dabingem. Děsím se toho, protože Damona bude dabovat Filip Švarc. ne, že by byl špatný, ale od Nikie mám informaci, že daboval Breptu v Karcoolce - tak si představte, co to bude za Damona...

Mimochodem přináším další video, které jsem našla na YouTube - tentokrát je to video s Damonem na písničku Tik Tok. =)


Mně se to video moc líbí. Autor videa je šikovný. =) A co na video říkáte vy?

Zítra bude mít Paul Wesley (Stefan Salvatore) narozeniny, článek už je přednastavený na první hodinu ranní, takže až se sem po vstaní z postele podíváte, tak zde tu informaci najdete. =)
Jen pro informaci: 8.9. slaví 22. rok svého života Katerina Graham, kterou známe jako naši milou čarodějku Bonnie. 8. prosince slaví své 33. narozeniny můj milovaný Ian Somerhalder. =)

Christine

Damon & Elena: Desperate for you

21. července 2011 v 15:03 | -Christine_Daae-
Ahoj,
tak dnešek... Nevím, ale dnešek je opravdu zvláštní den. =D Měla jsem se dnes ráno sejít s kamarádem, tak jsem si kvůli němu musela přivstat na sedmou. On na tu schůzku ani nepřišel, protože zaspal a probudil se až v deset! A to mě včera večer téměř seřval, ať si nastavím budík, když nevím, zda se probudím včas...
Myslím, že by si měl budík nastavit spíše on.
Alespoň že jsem v obchoďáku potkala svoji kamarádku Kristýnu. Šly jsme se společně podívat do nového obchodu s oblečením (slíbila jsem, že jí ten obchod někdy ukážu), ale ona si tam nic nevybrala.
Také jsem se dnes rozhodla, že udělám Erikovi (Fantomovi) narozeninový dort, i když je to trochu opožděné, narodil se totiž 12. července, ne 21. Alespoň jsou ta čísla stejná, jen obrácená. Stejně to vypadá pěkně. Pokud se mi podaří ten dort vyfotit, než ho s našima sníme, tak vám sem dám fotku. =) Ale raději nic neslibuji.
Mimochodem... Našla jsem na YouTube krásné video s Elenou a Damonem, tak vám ho sem dávám. =)

Christine


Candice Accola (Caroline Forbes) - Eternal Flame (02x16)

17. července 2011 v 19:54 | -Christine_Daae-
Ahoj,
přináším vám písničku, kterou opět zpívala Candice, tentokrát jako Caroline v šestnáctém dílu druhé série Upířích deníků. Eternal Flame. =)**
Christine

Katerina Graham - Cold Hearted Snake

10. července 2011 v 6:50 | -Christine_Daae-
Ahoj,
v první řadě, než se budu věnovat tématu článku, musím poděkovat Ellie Salvatore, protože to ona mi napsala, že i Katerina Graham je zpěvačkou. Sama bych to nezjistila, protože Katerina je jedna z mála hereček z TVD, o které se nezajímám.
Katerina Graham nazpívala moc pěknou písničku Cold Hearted Snake, samozřejmě je to zas úplně odlišný styl zpěvu, ale jak už jsem říkala, o tom přeci svět je.
Tak tedy Katerina Graham a Cold Hearted Snake.

Christine

Malese Jow - Caught Up In You

9. července 2011 v 20:17 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže Malese Jow (Annabelle) také zpívá! =) To je novinek, ona nám nezpívá jen Candice Accola. =) Myslím, že kdyby Annu nezabili, taky by nám někdy v seriálu zapěla. =) Opravdu škoda, že ji zabili s ostatními upíry, protože Malese zpívá opravdu krásně, i když má zase trošičku jiný styl než Candice, ale to je normální, kdybychom zpívali všichni ve stejném stylu, byla by to nuda. =)
Takže... Vám přináším písničku Caught Up In You, kde je navíc krásný videoklip (scény s Jeremym a s Annou), tak pomazlete zrak i sluch. =))

Christine

Candice Accola - Hello

8. července 2011 v 7:34 | -Christine_Daae-
Ahoj,
tak teď se mi budete smát. Až nedávno jsem zjistila, že Candice Accola, která v The Vampire Diaries ztvárnila Caroline, také zpívá. A zpívá krásně.
Přináším vám sem její písničku Hello a jistě se tu časem objeví i další.

K VIDEOKLIPU: Osobně si myslím, že Candice moc nesluší ta karamelová rtěnka, protože jí znevýrazňuje tvář. Podle mého názoru jí více sluší rtěnky se živějšími barvami, jako je například červená.

Christine

Videorozhovor s Ianem

5. července 2011 v 6:33 | -Christine_Daae-
Ahoj,
našla jsem video, kde Ian říká, co má společného s Damonem. Bohužel je to v angličtině a nenašla jsem překlad. Jestli je někdo z vás dobrý na angličtinu, tak to může přeložit a poslat mi to na vercikas@seznam.cz , byla bych vám moc vděčná a samozřejmě byste dostali nějakou klikačku a wallpaper podle vašeho výběru. Kdybyste nechtěli wall, tak klidně něco jiného, řekněte si, ale na layouty nejsem moc dobrá.

Christine

P.S. Video mi nejde vložit, najdete ho zde.


Mé video na The Vampire Diaries

3. července 2011 v 14:54 | -Christine_Daae-
Ahoj,
dnes jsem vyrobila video se scénami z Upířích deníků s písničkou od Cascady - Every Time We Touch. Snad se video líbí. Svůj názor napište do komentářů.
Pište připomínky, cokoli vás napadne. Budu ráda nejen za lichotky, ale také za kritiku, protože to k tomu patří, ne? =)


Vaše Christine
 
 

Reklama