Videa

Boone´s death

29. srpna 2011 v 19:51 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže vám přináším to video, snad se vám líbí. Budu ráda za váš názor.


Christine

1. Videoodpověď

28. srpna 2011 v 14:16 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže po čekání na Streamu.cz je tu konečně má první videoodpověď.
Doufám, že budete spokojeni. =) Příště to bude lepší, přísahám. =DChristine

Chystám 1. Videoodpověď

26. srpna 2011 v 18:48 | -Christine_Daae-
Ahoj,
rozhodla jsem se, že budu dělat Videoodpovědi. =)
Viděla jsem to na několika blozích a docela mě láká představa, že nějakou Videoodpověď také zkusím. =)
Chci, aby byla co nejdřív, a protože v nejlepším v neděli přijde kamarádka, která slíbila, že by to natočila, máte do soboty do večera čas na psaní otázek. Prosím, otázky mi pište do komentářů.
Byla bych ráda, kdyby bylo otázek co nejvíc, ale vzhledem k tomu, že nebloguji zrovna dlouho, nebudu si dělat žádné naděje.
Mám ještě jedno přání.
Moc vás prosím, snažte se neopakovat otázky, které již položili jiní, protože stejně odpovím stejně. ;-) A ať jsou ty otázky alespoň trochu smysluplné.
Klidně napište "Líbí se ti můj blog?" ale rozhodně mi nepište "Jak se máš?" ... Teda jasně, ale bude to stačit jednou.
Takže v prvním komentáři může být otázka "jak se máš", ale víckrát ať se to v komentářích prosím neopakuje, děkuji vám mockrát.
Snad se mě nebudete bát. =D Nevypadám sice nijak strašně, ale nevím, nevím, třeba vám vůbec nebudu sympatická, i když si přeji, abych vám byla sympatická. Jo, bylo by to fajn, i když zapomeňte na nějaké fešandy ve stylu Candice Accoly, Niny Dobrev, Ashley Greene, nebo třeba... Seleny Gomez, ta má takový roztomilý obličej. =D Ne, prostě na tohle zapomeňte, to vám říkám rovnou. Jsem holka s brýlemi a s vážně divným odstínem vlasů (asi díky tomu častému barvení a kvůli melírům), děkuji vám za pochopení. ;-)

Christine

Erik & Christine + Skinny Love

26. srpna 2011 v 10:34 | -Christine_Daae-
Ahoj,
vyrobila jsem po dlouhé době nějaké delší video. Je to video o Erikovi a Christine z Fantoma Opery... =) Pokusila jsem se to sestříhat tak, aby tam vůbec nebyl Raoul, Christiny milenec, a povedlo se mi to. =)
Co říkáte na video?


Christine

Alizée - J´en Ai Marre

5. srpna 2011 v 17:33 | -Christine_Daae-
Ahoj,
při hledání francouzských písniček jsem úplnou náhodou narazila na Alizée, skvělou zpěvačku. Dávám sem její životopis, zkopírovaný z Osobností.cz, a písničku J´en Ai Marre. Moc se mi líbí.


Životopis Alizée

Alizée Jacotey se narodila 21. 8. 1984 ve městě Ajaccio na Korsice. Již jako dítě se zajímala o tanec. Od 4 let začala navštěvovat hodiny tance a tři roky navštěvovala hodiny zpěvu. V roce 1995 vyhrála hlavní cenu v kreslení - výlet na Maledivy letadlem pomalovaném v barvách její vítězné kresby a pokřtěné na jméno Alizée. Téhož roku v září 1995 se Alizée zapsala na Premiere S.

Převrat v jejím životě však přišel, když ji její přátelé řekli, že stanice M6 vydala konkurz o nazpívání písně Moi..Lolita. Alizée ji nazpívala na kazetu a spolu s fotkou poslala do rádia. Byla okamžitě vybrána a pozvána do Paříže aby tento singl nazpívala. V Paříži se potkala s Mylene Farmer a Laurentem Boutonnatem, kteří prakticky změnili celý její život. Singlu se dostalo velkého přijetí. Ve Francii jich bylo prodáno 1,5 milionu kusů. Alizée začala pracovat na albu s názvem Gourmandises (Lahůdky), pro které složil hudbu Laurent Boutonnat a texty napsala Mylene Farmer. 28. listopadu 2000 vychází Gourmandises společně se singlem L\'Alizé. Texty písní jsou většinou o životě mladých lidí a o lásce. Album mělo ihned po vydání velký úspěch. V prvních třech měsících bylo prodáno 300 000 kopií a následně pak dalších 800 000. Singl L'Alizé z tohoto alba se stal ve francouzských hitparádách hitem číslo 1 - bylo prodáno přes 700 000 kopií.

Prezentace + The Call - By me

2. července 2011 v 10:40 | -Christine_Daae-
Ahoj,
udělala jsem prezentaci obrázků z Upířích deníků a přidala jsem písničku The Call od Reginy Spektor (kdo zná Letopisy Narnie: Princ Kaspian, tak tahle písnička hrála, jak Zuzka, Petr, Edmund a Lucka nastupují na konci do vlaku. =)). Video zkouknete zde. Ze streamu mi to totiž nejde vložit sem a na youtube to nebere zvuk. =)

Christine

Simple Plan - Save you

23. června 2011 v 18:56 | -Christine_Daae-
Ahoj,
tuhle písničku jsme zpívali už několikrát na angličtině a mně se moc líbí, proto vám ji sem dávám, abyste si ji také mohli poslechnout. =)
Kdyby se vám písnička líbila, napište do komentářů a přidám i text, ať si můžete zazpívat. =)

Christine


Mé video na Inkheart

17. června 2011 v 6:41 | -Christine_Daae-
Ahoj,
přináším vám na ukázku video, které jsem vyrobila ve Windows Movie Makeru jako Fanmade trailer na film Inkoustové srdce. Jsem docela zvědavá, co na něj řeknete. =)

Vaše Christine.


 
 

Reklama