Phantom Of The Opera - Videa

Fantom Opery na ledě

7. srpna 2011 v 7:06 | -Christine_Daae-
Ahoj, věděli jste, že Fantom Opery se hraje i na ledě? =)
Ještě nevím, v jakých městech, ale zjistím a dám vám vědět. Nevěřím sice tomu, že by se to hrálo i v Plzni, ale kdyby jo, byla bych v sedmém nebi. =) Vypadá to úchvatně. Přináším vám krásné video s krásnou písničkou. =)

Learn To Be Lonely

29. července 2011 v 8:04 | -Christine_Daae-
Ahoj,
Learn to be lonely, v překladu Uč se být sám, je smutná písnička, která zazněla v titulkách filmu Fantom Opery. Text je "věnovaný" Erikovi, tedy Dítěti temnot.

Dítě temnoty
zrozen do prázdna
uč se býti osamělý
uč se najít svou cestu v temnotě.

Kdo tu bude pro tebe?
Pohodlí a péče o tebe?
uč se být osamělý
uč se být svým jediným společníkem.

Ani se ti nesnilo o světě
tam tě drží ve spárech
Vždy jsi věděl že tvé srdce bylo jen tvé vlastní.

Smích ve tvé samotě
dítě temnoty
uč se být osamělý
uč se milovat život, který žiješ sám.

Uč se být osamělý
život se dá žít sám, můžeš milovat svůj osamocený život.Christine

If I Never Knew You - POTO

18. července 2011 v 21:58 | -Christine_Daae-
Ahoj,
našla jsem krásné video o Fantomovi Opery. Písnička, která videoklip doprovází, je
If I Never Knew You, kterou můžete znát z vynechaných scén z pohádky Pocahontas, která je od Disney. =) Já tu písničku zbožňuji.
Video má i krásný příběh. Erik a Christine vzpomínají na chvíle, kdy byli spolu i na to, co bylo mnohem dříve... =)

Christine


Emmy Rossum - So right

17. června 2011 v 17:13 | -Christine_Daae-
Ahoj,
přináším vám krásnou písničku od Emmy Rossum. Písnička se jmenuje So right a patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších písniček od téhle úžasné zpěvačky, která má všechny písničky úchvatné, ale jen ji moc lidí neposlouchá. Zdá se, že je mnohem známější jako herečka než jako zpěvačka.
Zahrála si v několika známých filmech, jako je například Poseidon, kde ztvárnila dívku Jennifer, která je čerstvě zasnoubená se svým přítelem a společně s ním, se svým otcem, který byl jeden čas prezidentem New Yorku, a s několika dalšími lidmi hledá cestu ven z lodi, jenž byla převrácena obří vlnou. Další známý film, kde si Emmy zahrála jednu z hlavních postav, byl film Fantom Opery, operní muzikál z roku 2004, kde byla Emmy jako mladá sboristka Christina Daaé, kterou učí zpívat její Anděl Hudby - Erik, který se svojí zohavenou tváří se musí skrývat hluboko v pařížských katakombách, kam také svoji vyvolenou unese. Zachrání ji však vikomt de Chagny, Raoul, Christiny přítel z dětství, kterého ona miluje a který miluje ji. Vezmou se a budou šťastní, zatímco Erik před četníky a rozezleným davem mizí kdesi ve spleti chodeb operní Paříže v roce 1870...
Příběh Fantom Opery je podle skutečné události, jež se stala v letech 1880 - 1881 v Paříži.
Erik byl skutečný muž s genetickou vadou. Muž, který nepoznal nic jiného než nenávist. Odevšad ho vyháněli a nikdo pro něj neměl vlídné slovo. V Paříži, tam dole, ve svém domě u podzemního jezera, zemřel roku 1881 na jakousi nemoc srdce, když mu bylo padesát let.
Zemřel doslova v náruči své milované Christiny, která se s ním pomilovala těsně před tím, než zemřel a porodila syna Charlese - syna, jenž nikdy nepoznal svého skutečného otce, všemi obávaného, ale zároveň potají uznávaného Anděla Hudby a Fantoma Opery, postrach celé Francie.

Christine


 
 

Reklama