Phantom Of The Opera - Info

Jak jsem se dostala k Fantomu Opery

27. července 2011 v 18:56 | -Christine_Daae-
Na žádost Lady Alyss sem píšu, jak jsem se vlastně k Fantomu Opery dostala.

Fantom Opery...
Znám ho už asi tři roky, tedy od třinácti let. Byla jsem s babičkou u tety a u strejdy a spaly jsme tam. Bylo však již pozdě a já (ani nikdo jiný) stále nebyla unavená. Přemýšleli jsme tedy, co budeme dělat a tetu napadl film.
Vznikla však další otázka: Na jaký film se budeme dívat? Teta se strejdou mají totiž snad víc filmů, než v půjčovně. Babička sáhla do regálu a vytáhla ten můj osudný film... Fantom Opery. Podle názvu jsem si řekla: To bude nějaká historická kravina... A když mi babička řekla, stručně a rychle, o čem film je, moc jsem názor nezměnila, ba naopak. Film mi podle popisu přišel nudný a nezajímavý.

Ten lustr. Udělal... bum.

26. července 2011 v 19:55 | -Christine_Daae-
Tak tohle je úplně úžasné!
Nejsou to sice přesná slova z knihy, je to trochu upravené, ale je to úžasné.
Nikdy, nikdy jsem neslyšela lepšího Fantoma Opery.

Je to fajn...

26. července 2011 v 18:33 | -Christine_Daae-
Ahoj,
tak jsme s Danielou zkoukly Fantoma Opery. Myslím, tedy alespoň to říkala, že se jí film líbil. =)
Asi před hodinou jsem byla v knihovně a půjčila jsem si slyšené slovo, tedy přečtený a nahraný záznam knihy Fantom Opery od Gastona Lerouxe. =)


Christine

Verze Fantoma 3/3

20. července 2011 v 11:16 | -Christine_Daae-
Ahoj,
přináším vám informace o nejnovější verzi Fantoma Opery, to je tedy verze z roku 2004.

FANTOM OPERY (2004)
- Gerard Butler jako Erik

Verze Fantoma 2/3

18. července 2011 v 19:06 | -Christine_Daae-
Ahoj,
když jsem tedy začala nejstarší verzí Fantoma z roku 1925 (článek najdete zde), měla bych to vzít postupně, budu tedy pokračovat verzí z roku 1990, kterou mám ihned po muzikálu z roku 2004 nejraději.

Verze Fantoma 1/3

17. července 2011 v 19:45 | -Christine_Daae-
Ahoj,
nová série TVD se chystá až na nový školní rok, novinky nenacházím, tak vám teď zase na chvíli budu básnit o Fantomovi Opery, snad vám to nebude vadit. Jeho celý životní příběh jsem vám už psala, najdete ho na mém blogu zde.
Jeho příběh vás, alespoň podle komentářů, které jste mi zanechali, zaujal, tak snad nebude vadit, když se na něj na nějaký čas zaměřím.
Vzpomínáte si na obrázky ze tří různých verzí, které jsem dala pod výše zmíněný článek? Rozhodla jsem se vám o tech verzích něco povědět. Nejvíce vás zaujala fotografie z verze z roku 1925, kde hlavní roli Erika ztvárnil nenahraditelný Lon Chaney, takže touto verzí začnu.

Příběh muže, který byl stínem...

3. července 2011 v 10:34 | -Christine_Daae-
Ahoj,
tento blog původně neměl být jen o Upířích denících. Původně to měl být blog úplně o všem, jenomže jsem propadla The Vampire Diaries tak, že všechno ostatní šlo stranou.
Dokonce jsem se přestala zajímat i o muže, kterého jsem 4 roky neskonale milovala, přesto že je 130 let mrtvý. Jeho jméno bylo Erik. Kdo ho však pod tím jménem znal? Jedna mladá dívka - Christina. Jeden starší muž, kterému nikdo neřekl jinak než Peršan. A potom Erikova matka, která si přála, aby se její syn nikdy nenarodil.
Přijde vám to kruté? Mně také, ale Madeline k tomu měla své důvody. Erik měl totiž genetickou vadu na tváři. Vypadal hůře než mrtvola v poslední fázi rozkladu. K jeho smůle se narodil v době, kdy neexistovala žádná plastická chirurgie.
Narodil se v malém francouzském městečku poblíž Rouenu, v roce 1831. Matka Madeline, otec Charles.
 
 

Reklama