Ostatní

Dnes slaví Ian Somerhalder

8. prosince 2011 v 1:00 | -Christine_Daae-
Ahoj,
Ian slaví dnes své již třicáté třetí narozeniny! Moc gratuluji! =) Ian si zahrál v TVD moji nejoblíbenější postavu - Damona Salvatora.


HAPPY B-DAY! =)

Stěhuji se

29. září 2011 v 7:33 | -Christine_Daae-
Ahoj,
stěhuji se na www.l-zeryk.blog.cz. Důvodem není nic jiného než to, že tady prostě nemám co psát. Je to blog o Fantomovi, ale Fantom je má vášeň, takže prostě budu tam. Tento blog ale neruším, když se třeba dozvím nějaké novinky o TVD, nebo napíšu nějakou povídku, která nebude o Erikovi, nebo když budou nějaké narozeniny herců z TVD, tak se to zde objeví. :-) Je tu již přednastavený článek na narozeniny Iana Somerhaldera. :-)
Myslím, že tu už nebudu obíhat, takže kdo si mě chce smazat, může, ale aktualizovat to tady asi nebudu. Kdo chce být mým SB i nadále, nechť mi napíše do komentářů na mém "Erikovském blogu". :-) Doufám, že se mi někdo ozve, protože jste úžasní. :-)

Christine

P.S. Zkusím znovu zažádat u Deleny, moc mě mrzí, že si mě předtím smazala.

Omluva

27. září 2011 v 16:47 | -Christine_Daae-
Ahoj,
moc se omlouvám, že jsem dlouho nic nenapsala. :-( Založila jsem si blog o Fantomu Opery a na tenhle jsem, upřímně, nějak zapomněla.
Takže jsem také neobíhala. Většina z vás si mě asi smazala, tak je to stejně jedno.

Christine

Pardon

16. září 2011 v 22:26 | -Christine_Daae-
Ahoj,
omlouvám se, že zase píšu po tak dlouhé době...
Vůbec teď nevím, o čem psát články, což je vážně špatné a jistě to všichni uznají.
Možná to znáte i z vlastní zkušenosti. Najednou prostě není žádný nápad, nebo je prostě moc práce, nebo vám dojde, že Blog.cz není k životu nezbytný. Není.
Je to ale úžasná zábava, můžete ostatním předvést své myšlenky a názory, napíšete přesně to, co si myslíte a nikdo vám nemůže říct, že to máte špatně. V tom jsou nejlepší autorské blogy. Já sice autorský blog nemám, mám normální blog, ale to je přeci úplně jedno. :-)
Nelekejte se obrázku, vážně jsem nechtěla předělat tenhle blog na blog o TS, i když se zde občas možná zmíním.
Jen jsem se dneska s kamarádkou o Kellanovi hodně bavila a já nevěděla, co sem dám za obrázek, tak jsem sem dala jeho. :-D Snad vám to nevadí. :-)
Když jsem u toho Kellana Lutze... tak v kinech se již v říjnu dočkáme filmu, který ponese název Arena. Kellan tam bude mít hlavní roli. Evidentně hodně malou roli, ale přeci pěknou, tam bude mít Nina Dobrev, která si zahraje Kellanovu manželku. :-) Jsem na ten film vážně zvědavá. :-)


Narozeniny, to je název prvního dílu třetí série Upířích deníků. Je již ke stažení na internetu, titulky si také můžete stáhnout. Na díl se zabudovanými titulky si asi ještě pár dní počkáme, ale já ten díl už dneska viděla, titulky jsem tam vložila sama a ten díl je perfektní. Opět uvidíme Damona, Elenu, Stefana, dále také Klause a Alarica. Krátce se opět potkáme s již mrtvými děvčaty Vickie a Annabelle, které uvidí náš milý Jeremy. :-)

Christine

Po dlouhé době

10. září 2011 v 21:33 | -Christine_Daae-
Ahoj,
dnes jsem byla na jedné akci a po dlouhé době jsem si vzpomněla na jeden film... A na jednu postavu z něj...

Omlouvám se

5. září 2011 v 6:39 | -Christine_Daae-
Ahoj,
moc se omlouvám, že nepřidávám příliš článků, ale není čas.

Dnes slaví Katerina Graham

5. září 2011 v 1:00 | -Christine_Daae-
Ahoj,
dnes, 5. září, slaví své 22. narozeniny Katerina Graham. V Upířích denících hrála Eleninu nejlepší kamarádku, čarodějku Bonnie.


HAPPY B-DAY! =)

Klíče a Maškaráda

2. září 2011 v 13:24 | -Christine_Daae-
Ahoj,
říkáte si, co je to za divný název článku, ale jestli vás to zajímá, čtěte... :-)

Dnes

2. září 2011 v 6:46 | -Christine_Daae-

Ahoj,
takže vám chci dnes něco napsat. ;-) Jistě se sem dostanu i po škole, ale teď vám taky něco napíšu.

1. školní den

1. září 2011 v 13:38 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže, jaký byl váš první den ve škole?

Už zítra ;-)

31. srpna 2011 v 15:37 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže zítra nám, jak všichni dobře víme, začíná škola. Zítra je prvního září. :-)

Takže... Jaký máte názor? Konečně už uvidím kámošky a naši třídní, nebo je to spíš něco ve smyslu Ach ne, už zase učení...? :-) Já osobně se docela těším. Sice ne na učitele, ale na kamarádky určitě. :-D A také se těším na nové učitele, jací asi budou? Akorát mě mrzí, že odchází má nejlepší kamarádka Tereza. :-(
Ale myslím, že všechno bude fajn. :-)
Zítra si koupím časopis Bravo, má tam být nějaké info o The Vampire Diaries, snad tam bude něco o tom, kdy je začnou zase dávat, nebo tam třeba bude něco o té první sérii na Nově, tak vám pak dám vědět. :-)

Dnes jsem byla u zubaře, mám z nich hrůzu, takže jsem se fakt docela bála - a není to směšné, vážně ne, má zubařka mi vyprávěla, že tam přišel dospělý chlap, hlava rodiny, sedl si na to křeslo a tam se rozklepal a rozbrečel... Tak asi nejsem sama, kdo se hrozně moc bojí zubařů.
Abych se zbavila toho strachu, aspoň na chvíli, tak jsem si před očima představovala Sawyera ze Ztracených a hned mi bylo lépe. :-) A víte o tom, že se vlastně ta postava ve ztracených nejmenuje Sawyer, ale James Fond? :-) Sawyer bylo jméno toho muže, který Jamesovi zabil matku... Nechápu, jak si někdo může vypůjčit jméno člověka, který mu zabil rodiče... Já bych si asi takové jméno nikdy nedokázala vybrat.

Je hrozné, jak rychle ty dva měsíce utekly... člověk si na ně pomalu ani nezvykl. Což mi připomíná, že já měla z prázdnin jen jeden měsíc, protože v srpnu jsem se učila na ty opravné zkoušky. Takže ze srpna jsem neměla vůbec nic, až na těchto několik posledních dní.
Vy jste jistě měli lepší prázdniny. ;-) jestli chcete, můžete mi o nich do komentářů povyprávět, ráda si počtu, takže to klidně může být delší. :-) Jednou jsem napsala opravdu hodně dlouhý komentář, až se má kamarádka divila, o čem jsem mohla tak dlouho mlejt. :-D Já vlastně ani nevím, jak se mi podařilo napsat ten komentář tak dlouhý, ale prostě byl dlouhý... :-)
Mimochodem se nám sloučují školy, slučujeme se se strojárnou, takže to bude vážně zajímavé. :-D Teď si představte, že nás inženýři budou učit archivářství knih. :-DDD To bude opravdu velká zábava.
Myslím, že to nějak zvládneme. :-) Já jen doufám, že neodejde ze školy ten učitel, co u nás na škole vedl ten pěvecký sbor, protože byl prostě úžasný a ten sbor byl super a já moc ráda zpívám... :-)

Christine

Nové video

29. srpna 2011 v 19:37 | -Christine_Daae-
Ahoj,
dnes jsem vyrobila nové video, ale YouTube opět nebere zvuk, takže to nahrávám přes Stream.cz. Video se zde asi za hodinu objeví.
Ve videu bude převážně Boone, ale trochu také Claire, která za asistence Kate rodí a Shannon, která bude brečet nad Boonovým tělem.
Video jsem pojmenovala Boone´s death. =)
Je to video, které má přibližně dvě a půl minuty, snad se vám bude líbit. ;-)
Těšíte se?

Christine

Jak jsem se dostala k Upířím deníkům

28. srpna 2011 v 15:24 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže další "zpověď". Jak jsem se vlastně dostala k Upířím deníkům (a Ztraceným)?
Zjistíte to všechno a možná i víc, když si přečtete tento článek, protože tam píšu jak o svých prvních "bláznivých" sledováních Upířích deníků, tak o své kamarádce, tak o tom, jak jsem se nakonec stala fanynkou dvou úžasných seriálů... =)

Prosím

28. srpna 2011 v 14:09 | -Christine_Daae-
Ahoj,
prosím, pokud je tu slečna, která mi dělala PNG obrázky s Ianem Somerhalderem, tak ať mi do komentářů napíše svůj blog a já ho uvedu za zdroj PNG.
Úplně jsem totiž zapomněla adresu toho blogu. =(

Novinky

28. srpna 2011 v 12:55 | -Christine_Daae-
Ahoj,
takže dnes se zde objeví videoodpověď.

Měla jsem s ní docela práci, protože něco takového dělám poprvé v životě, kamarádka nakonec nepřijela, protože je jí špatně, takže jsem se musela natočit sama.
Došly baterky ve foťáku, takže jsem je musela nabíjet a potom jsem musela postavit foťák na hraničku knížek, aby byl vůbec možný záběr na obličej. =D
Omlouvám se za překecy, ale vážně, nikdy předtím jsem to nedělala... Hrozně moc vám děkuji za otázky, které jste mi všichni položili.

Jak jste si jistě všimli, vložila jsem do článku obrázek Shannon - a ne jen tak ledajaký obrázek.
Původně jsem chtěla, aby byla Shannon černobílá a pozadí za ní barevné, tak jsem to tak udělala, jenomže mi přišla Shannon taková hrozně jednolitá, jak tam nebyla žádná barva, tak jsem neklikla na Uložit, ale hezky jsem na obrázku dál pracovala a obarvila jsem jí oči na modro (i když je má původně hnědé) a udělala jsem jí fialové tílko.
Jsem s tím obrázkem docela spokojená, myslím, že na to, že je to první pokus, se mi to docela povedlo. Přestože je Shannon ze Ztracených docela mrcha, mám ji ve zvláštní oblibě a nevím proč.
Je to jedna z mých nejoblíbenějších dívčích postav z Lost hned po Claire. Claire mám úplně nejradši a určitě o ní taky někdy něco napíšu, alespoň něco málo. =)
Tu jsem si zamilovala asi hlavně proto, že to na tom ostrově měla ze všech nejtěžší, protože byla těhotná, v osmém měsíci. Musela být hlavně v klidu, ale to na tom ostrově vůbec nešlo a když už měla každou chvíli rodit, tak ji unesl nějaký chlap, který byl zrádce a chtěl ji zabít, nebo co...
A když Claire porodila, tak mezitím umíral Boone, protože když prohledával trosky letadla, tak to letadlo s ním spadlo z útesu a úplně mu to rozdrtilo nohu a on ztratil hrozně moc krve...
Jo, u té scény jsem brečela. =(
Ale byl to jenom seriál, nebylo to skutečné, Ianovi se vůbec nic nestalo a to je dobře, protože kdyby zemřel Ian Somerhalder, tak by to bylo úplně něco příšerného.

Christine
 
 

Reklama