FanFiction - TVD

Láska bolí - Poezie

27. srpna 2011 v 19:20 | -Christine_Daae-
Ahoj,
napsala jsem další poezii (bohužel první sloka se vůbec nerýmuje, ale pak už je to lepší, alespoň myslím) ... Jsem upřímně zvědavá na váš názor, tak doufám, že se dočkám nějakých komentářů.

Poezie vypráví o Damonově nešťastné lásce.

Nová povídka

28. července 2011 v 9:56 | -Christine_Daae-
Ahoj,
začala jsem psát novou povídku. Je to vlastně něco jako vlastní pokračování druhé série.
Abych uvedla věc na pravou míru, není to jen má povídka. Vymýšlím ji s Nikie, i když ona zatím ani netuší, že to sepisuji do povídky (ještě jsem jí to totiž neřekla).

Já tě zachráním - 2. kapitola

3. července 2011 v 8:41 | -Christine_Daae-
Ahoj,
druhá kapitola bude z pohledu Eleny Gilbertové, která je unesena upíry, o kterých Katherine evidentně něco ví...
Omlouvám se, že je tato kapitola tak krátká.

Já tě zachráním - 1. kapitola

1. července 2011 v 5:40 | -Christine_Daae-
Damon miluje Elenu. Elena miluje Damona. Katherine se vrátila. Elena byla unesena upíry, které Salvatorovi neznají, avšak Katherine s nimi má něco společného... Přesto se však nabídne, že Damonovi pomůže Elenu najít...

Můj Damon - Povídka

19. června 2011 v 19:09 | -Christine_Daae-
Povídka o tom, jak se přestěhuji s rodičemi do Mystic Falls, abych měla možnost vidět svoji lásku, Damona Salvatora. Opravdu ho potkám, ale... Co bude dál?

Drabble povídka - Navždy

19. června 2011 v 10:18 | -Christine_Daae-
Damon se vrátil na místo, kde žil, když byl ještě člověk, když on a jeho bratr prožívali krásný románek s upírkou Katherine.
Opět to nesouhlasí s dějem, vždyť tato scéna ani v seriálech nebyla (a pokud ano, zatím o tom nevím, ale myslím, že tam nebyla a nebude). O tom ale psaní povídek je, ne? Domýšlet si, vymýšlet si věci, které v příběhu, ve kterém mám inspiraci, nebyly. Jinak by to nebyla má povídka, ale obšlehnutá scéna z již napsaného / zfilmovaného příběhu.
Snad se vám tedy mé drabble (povídka o sto slovech) které nese název Navždy bude líbit. =) Zanechte komentíky.


Damonův sek

18. června 2011 v 20:59 | -Christine_Daae-
Napsala jsem kraťoulinkou povídku o tom, co se stalo, když si Damon myslel, že se políbil s Elenou, na verandě u ní doma, ale byla to Katherine. Vím, že to není moc povedené, že to možná ani s pravým dějem seriálu a té chvíle nesouhlasí, ale Upíří Deníky ještě moc neznám, takže snad budete alespoň trošičku shovívaví a snad zanecháte komentáře. =)

Takže Damon a Katherine.


 
 

Reklama