Dorian Gray

11. září 2011 v 22:32 | -Christine_Daae- |  Doporučuji
Ahoj,

doporučuji vám další film, ke kterému jsem se dostala díky své kamarádce. Hrály jsme upíry a ona si vybrala jako postavu Doriana z filmu Dorian Gray. Popis mě zaujal (ten muž má portrét,na kterém se on sám mění, ale on, jako člověk, zůstává pořád stejný, dvacetiletý) a tak jsem si film stáhla. Je to hodně zajímavé, už proto, že tam hraje Ben Bornes, kterého mám moc ráda z filmů Letopisy Narnie, kde hrál prince Kaspiana.
Většina lidí o Narnii říká, že je pro děti. Podle mne to ale není pravda. Ano, je to sice svým způsobem pohádka, ale je to moc pěkná pohádka. Neříkám, že se to každému musí líbit, ale já mám tyhle věci ráda, takže jsem si v Narnii přišla na své.
Ale proč mluvím o Narnii? Nechtěla jsem o ní teď vůbec mluvit. Vždyť jsem dnes koukala na jiný film! Na film, který mě opravdu uchvátil. Mohla jsem ho vypnout, když začali konečné titulky, ale neudělala jsem to. Nechala jsem hrát hudbu, běžet titulky, koukala jsem na monitor a přemýšlela nad filmem. Je to film, nad kterém stojí za to zamyslet se.
Tento film se mi opravdu moc líbil. :-)
Ben tam byl perfektní. Ze začátku se mi nelíbil dabing, ale ke konci už mi to tak ani nepřišlo. Byla jsem prostě zvyklá na Kaspianův hlas, tenhle byl takový jemnější, takže to byl ze začátku docela nezvyk, ze začátku jsem měla pocit, že je ta postavá takový styl "uhoď mě, kopni do mě", ale vlastně je pravda, že nakonec byl styl "uhodím tě, kopnu tě".
Nechápu ale, proč to je označeno za horor. Nezdá se mi to jako horor.

Christine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vampiresanddiaries vampiresanddiaries | 12. září 2011 v 18:27 | Reagovat

nepřemýšlej tolik, dítě, nebo tě bude bolet hlava :-D

2 theEmily13 theEmily13 | E-mail | Web | 15. září 2011 v 7:23 | Reagovat

Film jsem viděla a byl pěkný....a já si rději pouštím filmy v originálním znení s titulky...je to tak lepší....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama