The Lost

1. srpna 2011 v 12:42 | -Christine_Daae- |  LOST - Info
Ahoj,
úspěšně jsem zkoukla už osm dílů Ztracených (začala jsem včera večer). Ten příběh je opravdu skvělý, jen je škoda, že 6. série u nás předčasně skončila. Od pátého dílu totiž přestala ČR odkupovat díly od USA, šestá série tedy není hotová u nás. V Americe sice ano, ale to je mi k ničemu.
Ztraceni je příběh lidí, kteří zázrakem přežili pád letadla. Snaží se přežít na ostrově, kde žijí podivná zvířata - obrovská divoká prasata, několik ledních medvědů (Na tropickém ostrově!) a záhadný kouř, který pohltí všechno živé, na co narazí...
Trosečníci marně čekají na záchranu. Mezi těmito nešťastníky jsou i lidé, kteří nutně potřebují pomoci, například Claire, která je v osmém měsíci těhotenství, nebo Shannon, která trpí astmatickými záchvaty. Jsou tam však i lidé, kteří jsou svým způsobem rádi, že nikdo neví o tom, kde jsou, například Kate, která byla policií hledána po celém světě kvůli zločinům, nebo Sawyer, který se snaží utéct před sebou samým.


Příběh je plný záhad. Proč vidí Jack (muž s krátkými vlasy, který stojí na obrázku vepředu vedle toho plešatého) na ostrově svého otce, který má být mrtvý? Jack přeci viděl i jeho tělo!
Když poté najde na ostrově otcovu rakev, kterou s sebou vzal do letadla, tělo v ní není.
Trosečníci naleznou záznam, volání o pomoc. Zpráva se ve smyčce přehrává již 16 let, o pomoc prosila jakási francouzka. Ztroskotal tedy na ostrově někdo před nimi? A proč záchranáři dívku za 16 let ještě nenašli? Nebo se snad počítadlo porouchalo a dívka je na ostrově kratší dobu? Je již zachráněna, je mrtvá, nebo na ostrově ještě je?
Je s trosečníky na ostrově ještě někdo? Sayida totiž někdo uhodil. Neviděl ho. Lidé podezírali Sawyera, ale ten měl na tu chvíli dobré aliby - odpaloval přeci malou raketku (já osobně tomu zařízení říkám rachejtle, ale jak chcete...) ...
Myslím, že jednou najdu odpovědi na tyto otázky a jistě přibydou i otázky další. Stačí jen zkouknout více dílů... Chystám se na to.

ChristineZdroj textu: Žádný, psala jsem z hlavy.
Zdroj obrázku: Google
Zdroj videa: YouTube
○ Znáte The LOST?
○ Koho ze seriálu máte nejraději? Může to být vice osob.


Já mám z mužů nejraději Jacka, Boona a Sawyera, z dívek Claire a Kate. =)
-Christine_Daae-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blaira~affifales Blaira~affifales | Web | 1. srpna 2011 v 14:11 | Reagovat

škoda že mi vyhodili jako prvního Iana,jinak bych to snad i dosledovala :D

2 Lady Alyss Lady Alyss | Web | 1. srpna 2011 v 14:43 | Reagovat

Pěkný článek :) Sledovala jsem asi 7 dílů, ale časem mě to přestalo bavit, páč je to nekonečně nekonečný seriál...XD A z postav mam nejradši Kate a Sawyera.

3 Well - Tvoje affs ♥ Well - Tvoje affs ♥ | Web | 1. srpna 2011 v 18:34 | Reagovat

Já nesleduju The Lost ale přijde mi to zajímavý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama