Prosím

28. srpna 2011 v 14:09 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
prosím, pokud je tu slečna, která mi dělala PNG obrázky s Ianem Somerhalderem, tak ať mi do komentářů napíše svůj blog a já ho uvedu za zdroj PNG.
Úplně jsem totiž zapomněla adresu toho blogu. =(


Mimochodem, videoodpověď nahrávám přes Stream.cz, protože přes YouTube by to trvalo hrozně moc dlouho, což mě upřímně štve. To video nějak hučí, takže se omlouvám. Ty šaty, co mám na sobě, jsou příšerný a tvářím se tam jako idiot a je mi špatně rozumět, nevím, proč jsem tak debilně mumlala. Natočila bych to znovu, jenže máme foťák, ve kterém stačí tři minuty, aby se vybily baterky a nedá se s tím moc natáčet, protože to hrozně žere ty baterky.
Celkově to vypadá příšerně, ale snad to bude příště lepší (pokud vás má 1. Videoodpověď neodradí a rozhodnete se mi napsat další otázky) ... Vlastně můžu jen doufat.
Na druhou stranu, vzhled není všechno, takže jestli vám nevadí styl, kterým píšu články a jestli vám nevadím já jako majitelka blogu, myslím, že tou videoodpovědí jsem vlastně neměla vůbec co zkazit, protože jestli vás baví číst mé články, tak by se nemělo vůbec nic změnit.
Navíc ti, co mě znají (například Miss Independent nebo třeba Petra Sirius Carlisle Cullen) ví, jaká jsem, Miss Independent mě zná i osobně, protože se mnou chodila od šesté třídy na základní školu a stejně chodí na můj blog a jsme kamarádky, Petra si se mnou píše a sice mě osobně nezná, ale občas jsme si navzájem poslaly fotky, takže tady problém se vzhledem nebude. =)
Teď to zní, jako bych mluvila o tom, že si s nima chci dát rande, ale takhle to vážně není, to mi můžete věřit, čestný skautský, nebo další takový ty fráze. =D

Videoodpověď se tu objeví, jakmile bude schválena na Streamu, o to se postarám. Budu si to totiž hlídat, pustím si při tom čekání Ztracené, nebo Upíří deníky nebo tak něco a pak sem to video hodím.
Konec konců už to je téměř hodina, co jsem tam to video nahrála, takže to sice asi ještě nebude, ale do večera to určitě bude. Osobně se na to sama těším, protože jsem zvědavá na vaše reakce a docela by mě zajímal váš názor na to, jestli mám ještě někdy nějakou videoodpověď udělat, nebo jestli budete radši, že mě nevidíte. =D

Ještě jednou tedy prosím tu slečnu, co vyráběla ty PNG s Ianem, aby se mi ozvala. Moc mě to mrzí.
Christine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama