Pár postav

2. srpna 2011 v 21:42 | -Christine_Daae- |  LOST - Info
Ahoj,
vyhověla jsem žádosti Lady Alyss, svého SBénka, a tedy píšu vám sem popis několika postav ze Ztracených. Jsou to postavy, které mám nejraději, jsou to lidé, kteří se mi nejvíc zaryli do paměti.

Boone Carlyle


Boone Carlyle je mladý muž, který miluje svoji nevlastní sestru Shannon. Ona se však občas chová jako mrcha a Boona trochu využívá. On by pro ni ale udělal všechno na světě.
Když sestra zavolá z Austrálie, Boone za ní přijede. V telefonu říkala, že její nový přítel jí ubližuje, ale když Boone letěl 15 hodin letadlem, aby se za ní dostal, Shannon dělala jakože nic a dokonce ho vyhnala se slovy: "Jdeme se pobavit s přáteli, co kdyby ses mi ozval zítra?" ...
Boone si však všimne modřiny, kterou má Shannon na spánku a rozhodne se jednat. Vezme Shannon na letiště a odletí s ní pryč z Austrálie.
Když se na ostrově o Shannon začne zajímat Sayid, Boone žárlí.
Boone je statečný a chytrý, schopen uvažování a stojí si za svým názorem. S Johnem Lockem se docela sblíží a společně najdou kovový poklop - za příležitosti hledání těhotné Claire, která byla unesena. Poklop však nejde otevřít, nemá žádnou kličku, nic... Boone však Lockovi ochotně pomáhá dostat se pod poklop.
Při techto pokusech najdou John a Boone malé letadlo, napůl zaklíněné na útesu. John doufá, že uvnitř najdou něco, co jim pomůže poklop otevřít.
Johnovi však částečně na okamžik ochrnuly nohy a nemůže se téměř ani postavit, poslal tedy do letadla Boona. Ten našel v letadle funkční vysílačku. Pokusil se vyslat maiday, žádost o pomoc, letadlo se však převážilo a spadlo z útesu. Trosky Boonovi rozdrtily nohu, ztratil spoustu krve.
Když umíral, chtěl něco vzkázat Shannon, bohužel se mu to nepodařilo...

Claire Littleton


Claire Littletonová byla v osmém měsíci těhotenství, když se dostala s ostatními na ostrov.
Přítel ji opustil, na dítě prý "nemá". Claire chtěla dát zatím nenarozené dítě k adopci, ale když měla podepsat papíry, zjistila, že na to nemá sílu. To dítě je její a ona ho nemůže dát pryč.
Na ostrově našla zvlášť velké zalíbení v Charliem, který se do Claire evidentně zamiloval a udělal by všechno, jen aby byla šťastná.
On je první a zatím také jediný, který nabídne Claire přátelství. Tráví s ní spoustu času.
Když unesou Claire jejího narozeného syna, Charlie slíbí, že ho přinese zpátky a i přes zákazy se vydává do lesa. Když je zraněný a Sayid ho pošle zpět do tábora, Charlie řekne: "Ne. Bez dítěte se nevrátím."

Jack Shephard


Jack Shephard je syn chirurga. Na ostrově je pro ostatní jako šéf.
Zdá se, že miluje Kate, i když si je vědom toho, že je vězeňkyně. To, že se zbavila pout logicky neznamená, že je nevinná. Tohle místo ji však změnilo. Každý má šanci na nový život. Kate miluje Jacka, ale je možné, že něco cítí i k Sawyerovi.
Jackovi zemřel otec těsně před tím, než odletěl. V letadle cestoval i s tělem svého otce, které bylo samozřejmě v rakvi. Jack má na ostrově halucinace - vidí svého otce, přestože je mrtvý a být tam tedy nemůže. Když Jack najde otcovu rakev, tělo chybí.
Když Jack zachraňoval život Boonovi, v nitru věděl, že nemají žádnou šanci.

Sawyer


Sawyer není jeho pravé jméno, to opravdové bohužel ve Ztracených nezaznělo. Jméno Sawyer patřilo někomu, kdo zabil jeho rodiče a potom zabil i sebe. "Sawyerovi" bylo v té době něco kolem šesti let.
Není známo, jak ty roky žil, ale jisté je jedno - pátral po muži, který jeho rodiče zabil - protože ten mrtvý mužík pro někoho pracoval.
Sawyer pracuje na principu "něco za něco". Jednoduchý obchod. Okradl všechny mrtvé na ostrově a vzal i několik věcí ze zavazadel ostatních trosečníků. Když ty věci po něm někdo chce, požaduje jistou cenu.
Pravděpodobně je zamilován do Kate.
Sawyer umí být i vtipný - mě osobně v seriálu pobavila scéna, kdy si kate brala kufřík, který měl spící Sawyer mezi koleny - najednou ji chytil za zápěstí a stáhl ji na sebe. když mu dala facku, řekl: "Teda ženská... jestli jsi na to chtěla jít tvrdě, stačilo mi to říct!" ...
Sawyerův hlas mimochodem utišil Claiřinyho syna, když plakal. =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Alyss affík :) Lady Alyss affík :) | Web | 2. srpna 2011 v 21:48 | Reagovat

Pěkné a stručné :) Škoda, že Boona vyškrtly tak brzo..:(

2 vampiresanddiaries vampiresanddiaries | 2. srpna 2011 v 23:30 | Reagovat

to je škoda ale zase máme Upíří deníky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama