Jak jsem se dostala k Upířím deníkům

28. srpna 2011 v 15:24 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
takže další "zpověď". Jak jsem se vlastně dostala k Upířím deníkům (a Ztraceným)?
Zjistíte to všechno a možná i víc, když si přečtete tento článek, protože tam píšu jak o svých prvních "bláznivých" sledováních Upířích deníků, tak o své kamarádce, tak o tom, jak jsem se nakonec stala fanynkou dvou úžasných seriálů... =)


Takže... Jak jsem se vlastně dostala k Upířím deníkům?
Úplné začátky už vlastně nevím. Jen vím, že jsem zkoukla asi jeden nebo dva díly, ale nebavilo mě to - vlastně to byla má chyba, protože jsem si spletla, jaké číslo značí sérii a jaké díl, takže jsem si pustila 01x01 a poté plně seběvědomě 02x01. =D Není divu, že mi příběh nedával smysl, když jsem nevědomky přeskočila 21 dílů. =D
Jo, holt jsem byla praštěná, ale prostě jsem nikdy dřív nesledovala na internetu seriály, takže jsem to prostě v té době neznala...
Když mě to moc nechytlo, tak se jistě ptáte, jak je možné, že se to najednou tak změnilo... Oficiálně mě k TVD dostala kamarádka, která má přezdívku Ellie. Jmenuje se Vlaďka a je to moc fajn člověk. I když se spolu poslední dobou vůbec nebavíme...
Seznámily jsme se na internetovém serveru http://www.alik.cz/, odkud asi můj blog zná nejvíce lidí, jinak byste na něj asi ani nepřišli.
S Vlaďkou, kterou známe jako Ellie, případně Never, jsme se seznámily jako dvě fanynky Stmívání, v té době obě zamilované do Carlislea Cullena.
Vymýšlely jsme různé blbosti, způsoby, jak sbalit Carlislea... Jeden z našich nejbláznivějších nápadů, který asi nikdy nezapomenu, byl, že pošleme všechny s Alice na nákupy a Carlisle dostaneme až ke zdi, kde se na něj vrhneme a budeme ho líbat a tak. =D
To byla úplně největší blbost, ale byla to legrace. Když jsme to řešily celé dny, není divu, že se mi o tom pak i zdálo, že jo? =D Prostě se mi zdálo, že Carlisle je se mnou v páru a úplně ignoruje Esmé a ta potom žárlí, ale on na ní stejně úplně kašle a všímá si jenom mne... A ostatním Cullenovým to vůbec nepřijde divné. =D
Ale takhle bych psala kilometrový článek o Carlisleovi, což nechci, takže nějaké ty měsice přeskočíme.
Začaly jsme s Never psát spoluautorskou povídku, která dostala název Splněný sen? Ne, to se jen zdá a jejíž kapitoly se objevovaly na povídkovém webu Stmívání.eu, kde sklidily velký úspěch.
když jsme začaly psát třetí sérii, Never řekla, že toho půjde pouze v případě, že se tam objeví i postavy z Upířích deníků. To byl pro mě docela problém, protože jsem v té době znala jen ty dva díly, které jsem kdysi jaksi krkolomě shlédla. Protože jsem ale nechtěla přijít o nejlepší spoluautorku na světě, řekla jsem, že tedy souhlasím.

A tak nějak to tedy začalo, protože, abych mohla psát o Damonovi, Stefanovi a Eleně, musela jsem o nich něco vědět. Stáhla jsem si z Uloz.to všechny díly, které zatím vydali v televizi a vážně se mi to docela zalíbilo. Tak moc, že jsem svůj blog, který měl být původně o Fantomu Opery, překonstruovala na Upíří deníky, i když se tu čas od času objeví i něco jiného, a také jsem šla do knihovny a půjčila jsem si všechny díly, které zatím měli k dispozici, což jsou první čtyři.
Víc jsem jich bohužel zatím nečetla, ale chystám se k tomu. =)

Přiznám se, že seriál Ztraceni jsem také začala na internetu sledovat až po tom, co jsem poznala Upíří deníky. Jediný důvod, proč jsem do Lost šla, byl Ian Somerhalder, který tam hrál Boona Carlyla a zemřel bohužel hned jako první (když nepočítám toho chlápka, co byl na poslední výdech už v den, co ztroskotali). Nedávno jsem o něm a o jeho nevlastní sestře Shannon psala článek, který si můžete přečíst zde. =)

Christine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lu Janki Lu Janki | Web | 28. srpna 2011 v 15:40 | Reagovat

Vladku poznám aj ja, chravala som s nou twilight na alíku. Ale twilight ma nejak osobne moc nebaví. Taka le každeho baví niečo ine, ja som skorej antitelevízni typ a hrajem vo svojom clube a vymyšlam poviedky radšej ako kukám seriáli (Jannie)

2 Alexia and Kirsten-píše Alexia Alexia and Kirsten-píše Alexia | Web | 28. srpna 2011 v 17:20 | Reagovat

Krásny design

3 Lumieree Lumieree | Web | 28. srpna 2011 v 17:29 | Reagovat

Nene. To je v pořádku. Aspoň znám názor i jiných a mým účelem je aby se moc nevědělo o ostatních krom Am a neznámého... První řada té série byla hrozná a rychlá. Po rekonstrukci jsem potřebovala, aby se ukázalo jak přichází o svůj starý život. :) Ale jinak děkuji.

4 Lumieree Lumieree | Web | 28. srpna 2011 v 17:42 | Reagovat

Ne nemám se za, co zlobit :) Potřebuji aby mě komentoval jinak nic pořádného nenapíšu. A podle toho jak vidím, tak druhá řada je horší než ta první :D

5 Lumieree Lumieree | Web | 28. srpna 2011 v 17:51 | Reagovat

Nebude lepší si vyměnit kontakt?? Takhle to vypadá zajímavě :D Si dopisovat :D

6 Lumieree Lumieree | Web | 28. srpna 2011 v 18:43 | Reagovat

Jak to?? :) Nevedeš protože by to bylo zbytečný?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama