Damon, Stefan a Katherine (nebo Elena?) - Fotka na 3. sérii

27. srpna 2011 v 11:13 | -Christine_Daae- |  Photoshoots - TVD
Ahoj,
už je to pár dní (týdnů?) co se na internetu objevila tahle krásná fotografie. =)
Snad se vám líbí tak jako mně... =)


Katherine Pierce, známá také jako Katerina Petrova. Láska obou bratrů Salvatorových. Mít ji však mohl jen jeden. Nebo ne?
Říkala, že chce, aby byli navždy spolu. Všichni tři. Ona, Stefan i Damon. Časem se však ukázalo, že nikdy nemilovala Damona, jen Stefana. Byla to ale pravda? Kdyby ho nemilovala, proč by i Stefan poznal, že ano? Nebo jí prostě bavilo hrát si s oběma bratry? Kdyby milovala i Damona, našla by si ho. Anna přeci říkala: "Věděla kde jsi, Damone. Věděla to a bylo jí to jedno."
To byla věta, která Damona Salvatora nejvíce zranila, protože mu konečně po všech těch letech došlo, že ho Katherine jen využívala. Že by jí nebavilo užívat si jen se Stefanem? Mhm, zajímavá představa.
Ne, že by se s tím vším Damon někdy dokázal vyrovnat... Ale uměl to mistrně skrývat.
Nejlepší hláška:
Katherine: "My tři, jako za starých časů. Bratr, který mě miloval přespříliš. Bratr, který mě nemiloval dostatečně."
Damon: "A sobecká upíří mrcha, která milovala jen sama sebe."
Už si přesně nepamatuji, co následovalo, ale řekla bych, že se musela Katherine pěkně naštvat. =D Ale Damon vlastně neřekl nic jiného než pravdu... A ona to dobře věděla. Nejspíš to je ten důvod, proč ji to tak rozzuřilo. Jedná se o klasickou reakci člověka. Většinou takto reagují při hádkách lidé, kteří neumějí přiznat vlastní chybu - nebo když vidí, že jejich plány selhaly, zkrátka, že je někdo prokouknul.
Damonovi se slušně podařilo Katherine "prokouknout", i když mu to ze začátku moc nešlo. Vlastně na tom byl ze začátku s tím "prokoukáváním" hrozně mizerně. Dokonce, když si myslel, že políbil Elenu a políbil Katherine, ani to nepoznal. Je zvláštní, že mu nepřišlo divné, že se od něj Elena nechá políbit...

No co, pouhá začátečnická chyba! =D Musíme pana Salvatora chápat. =) Je tak šíleně zamilován, že mu unikají důležité podrobnosti.

Christine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Sirius Carlisle Cullen xD Petra Sirius Carlisle Cullen xD | 27. srpna 2011 v 11:32 | Reagovat

Lituji Dama :-(  :-( ale neměl Katherine věřit, jojo :D :D

2 Domíšska Domíšska | Web | 27. srpna 2011 v 13:28 | Reagovat

nejsem tvd maniak ale hezká fotkaa :))

3 Kája :-)) Kája :-)) | 22. července 2012 v 14:11 | Reagovat

No jo, chudák Damon, on dobře umí skrývat své city a emoce :-(( Kdyby se dokázal na chvilku otevřít ulevilo by se mu, ale on ne :-((
Jestli jste viděli díl jak ho chtěla zabít jedna vlkodlačice a kousla místo něj jednu upírku kterou měl rád a on jí potom musel zabít protože měla hrozný bolesti, tak víte, žemu tekly slzy protože měl výčitky a měl jí rád :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama