Srpen 2011

Už zítra ;-)

31. srpna 2011 v 15:37 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
takže zítra nám, jak všichni dobře víme, začíná škola. Zítra je prvního září. :-)

Takže... Jaký máte názor? Konečně už uvidím kámošky a naši třídní, nebo je to spíš něco ve smyslu Ach ne, už zase učení...? :-) Já osobně se docela těším. Sice ne na učitele, ale na kamarádky určitě. :-D A také se těším na nové učitele, jací asi budou? Akorát mě mrzí, že odchází má nejlepší kamarádka Tereza. :-(
Ale myslím, že všechno bude fajn. :-)
Zítra si koupím časopis Bravo, má tam být nějaké info o The Vampire Diaries, snad tam bude něco o tom, kdy je začnou zase dávat, nebo tam třeba bude něco o té první sérii na Nově, tak vám pak dám vědět. :-)

Dnes jsem byla u zubaře, mám z nich hrůzu, takže jsem se fakt docela bála - a není to směšné, vážně ne, má zubařka mi vyprávěla, že tam přišel dospělý chlap, hlava rodiny, sedl si na to křeslo a tam se rozklepal a rozbrečel... Tak asi nejsem sama, kdo se hrozně moc bojí zubařů.
Abych se zbavila toho strachu, aspoň na chvíli, tak jsem si před očima představovala Sawyera ze Ztracených a hned mi bylo lépe. :-) A víte o tom, že se vlastně ta postava ve ztracených nejmenuje Sawyer, ale James Fond? :-) Sawyer bylo jméno toho muže, který Jamesovi zabil matku... Nechápu, jak si někdo může vypůjčit jméno člověka, který mu zabil rodiče... Já bych si asi takové jméno nikdy nedokázala vybrat.

Je hrozné, jak rychle ty dva měsíce utekly... člověk si na ně pomalu ani nezvykl. Což mi připomíná, že já měla z prázdnin jen jeden měsíc, protože v srpnu jsem se učila na ty opravné zkoušky. Takže ze srpna jsem neměla vůbec nic, až na těchto několik posledních dní.
Vy jste jistě měli lepší prázdniny. ;-) jestli chcete, můžete mi o nich do komentářů povyprávět, ráda si počtu, takže to klidně může být delší. :-) Jednou jsem napsala opravdu hodně dlouhý komentář, až se má kamarádka divila, o čem jsem mohla tak dlouho mlejt. :-D Já vlastně ani nevím, jak se mi podařilo napsat ten komentář tak dlouhý, ale prostě byl dlouhý... :-)
Mimochodem se nám sloučují školy, slučujeme se se strojárnou, takže to bude vážně zajímavé. :-D Teď si představte, že nás inženýři budou učit archivářství knih. :-DDD To bude opravdu velká zábava.
Myslím, že to nějak zvládneme. :-) Já jen doufám, že neodejde ze školy ten učitel, co u nás na škole vedl ten pěvecký sbor, protože byl prostě úžasný a ten sbor byl super a já moc ráda zpívám... :-)

Christine

Slepá mysl - Prolog

30. srpna 2011 v 22:09 | -Christine_Daae- |  Mé povídky
Ahoj,
mám tu novou kapitolovku, ta se tentokrát týká Stmívání. =)
Neřeknu vám, o čem to je, to by vás to potom nebavilo. ;-)

Maggie Grace Photoshoot

30. srpna 2011 v 16:53 | -Christine_Daae- |  LOST - Obrázky
Ahoj,
našla jsem trochu starší Photoshoot Maggie.
ChristineBleskovka 0.4

30. srpna 2011 v 13:50 | -Christine_Daae- |  Soutěže
1. Ahoj, jak se máš?
2. Otázka pro fanoušky Ztracených: V jakém díle zemřel Boone Carlyle?
Otázka pro všechny ostatní: Kdy jsi naposledy přečetl(a) nějakou knihu? Jak se jmenovala?
3. Použij Google a napiš mi alespoň jeden film, ve kterém hrála Maggie Grace. :-)
4. Vyměňoval(a) jsi někdy samolepky, nebo je vyměňuješ?
5. Sbíral(a)s někdy známky, poštovní razítka, ... ?
6. Jaký je tvůj oblíbený film / seriál?
7. Kdo je to? Jmenuj jeden film / seriál ve kterém hrála a jednu písničku, kterou zazpívala.


8. Líbí se ti můj blog? Vrátíš se sem někdy?
9. Co chceš na diplom?
10. Tak jo, měj se krásně, pa. :-)

Teresa padá se schodů, Teresa padá do schodů...

29. srpna 2011 v 21:06 | -Christine_Daae- |  LOST - Info
Ahoj,
docela se mi líbí záhadná scéna s Boonem, ve které neustále mluví o jisté Terese, která padá se schodů... I když článek je spíše o Boonově smrti.

Boone´s death

29. srpna 2011 v 19:51 | -Christine_Daae- |  Videa
Ahoj,
takže vám přináším to video, snad se vám líbí. Budu ráda za váš názor.


Christine

Nové video

29. srpna 2011 v 19:37 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
dnes jsem vyrobila nové video, ale YouTube opět nebere zvuk, takže to nahrávám přes Stream.cz. Video se zde asi za hodinu objeví.
Ve videu bude převážně Boone, ale trochu také Claire, která za asistence Kate rodí a Shannon, která bude brečet nad Boonovým tělem.
Video jsem pojmenovala Boone´s death. =)
Je to video, které má přibližně dvě a půl minuty, snad se vám bude líbit. ;-)
Těšíte se?

Christine

LOST - FanFiction - Rozcestník

29. srpna 2011 v 17:08 | -Christine_Daae- |  LOST - FanFiction

KAPITOLOVKY

***

Název: Jsem tam, kde nemohu být
Den, kdy se začalo psát: 28.8. 2011

Zcela náhodou se dostanu na ostrov, kde jsou všechny postavy ze Ztracených. Společně s nimi prožívám jejich příběhy. Je to v době, kdy jak Boone, tak Shannon ještě žijí. Já se do Boona Carlyla zamiluji.
Všechno, co se stane v seriálu, se stane i zde na ostrově. Když Locke chce odejít s Boonem k letadlu, kde podle seriálu čeká Boona smrt, dokážu ho přesvědčit, aby do letadla nešel?


1. kapitola - píše se - První pohled
2. kapitola - píše se - Přiznání
3. kapitola - píše se

Jsem tam, kde nemohu být - 2. kapitola

29. srpna 2011 v 16:45 | -Christine_Daae- |  Jsem tam, kde nemohu být

2. kapitola - Přiznání

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Vyšla jsem z Jackova stanu a málem jsem narazila do Sawyera. Podíval se na mě svým typicky zamračeným pohledem. Snažila jsem se nedat najevo strach, který se mne zmocnil. Chtěla jsem se mu dál hrdě dívat do očí, ale nedokázala jsem to. Sklopila jsem zrak.

Jsem tam, kde nemohu být - 1. kapitola

28. srpna 2011 v 20:54 | -Christine_Daae- |  Jsem tam, kde nemohu být
Ahoj, je tu první kapitola mé nové povídky na téma Ztraceni. =)


1. kapitola - První pohled

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Nedokázala jsem sama sobě přiznat, že se děje něco divného, i když zrak i jiné mé smysly mi dokazovaly opak. Kde to jsem? Co se vlastně stalo? Když jsem otevřela oči, ležela jsem na písčité pláži. Jak jsem se sem dostala? Neznám toto místo. Nebo ano? Přišlo mi svým způsobem povědomé, ale odkud? Nechápu to. Nechápu vůbec nic.
"Jsi v pořádku? Hej, ty, jsi v pořádku?" Otočila jsem se za tím hlasem.
Muž, který se na mě díval světle modrýma očima, byl vysoké postavy. Tmavě hnědé vlasy měl docela krátké a trochu rozcuchané.
Tváře měl odřené a špinavé, tričko bylo rovněž nějaké zašmudlané a protrhané. Měla jsem pocit, že ho určitě musím znát, ale vzpomínala jsem si na jedinou možnost, jak by mi mohl být povědomý. To je přeci hloupost, nemohu ho znát z televizního seriálu.
"No… Jo, asi jo. Jsem v pořádku. Tedy myslím, nevím… Jak jsem se sem dostala? Co se stalo? Kdo jsi? Kde to jsem?" Zmateně jsem na něj vychrlila své otázky a čekala jsem na odpovědi.
Chvíli mlčel, potom ke mně zvedl zrak a opatrně se usmál.
"Nevím, jak ses sem dostala. Nejpravděpodobnější je, že jsi ztroskotala… Letadlo spadlo. Naše letadlo spadlo. Přežilo nás asi čtyřicet. Jmenuji se Boone," odpověděl. "Mimochodem… Jaké je tvé jméno?"
"Veronika." V krku mi drhlo žízní a do očí se mi odněkud vehnaly slzy.
Pokud je to, co se teď děje, pravda… Nikdy se nevrátím domů. Stalo se to, co zatím dokázala vymyslet jen má bujná fantazie.
Asi si i teď jenom vymýšlím, ale nic jiného mě vážně nenapadá. Takže… řekněme, že jsem se dostala do seriálu? Ne, hlavně nesmím dát vůbec nic najevo.
"Mám žízeň…" zašeptala jsem a otřela si otravné slzy z tváří.
"Pojď se mnou. Dám ti vodu." Přišel ke mně, dal mi paži kolem ramen a vedl mě po pláži kamsi do neznáma.

"Kdo je to, Boone?" Dívka, které se vlnily plavé vlasy do pasu, zvedla oči směrem k nám dvěma.
Tohle bude nejspíš Claire. Podívala jsem se na ni a najednou jsem se nezmohla ani na pozdrav. Prostě jsem ze sebe nedokázala vysoukat ani slovo. Bála jsem se něco říct, abych se neprozradila, abych nedala najevo, že vím něco víc, než bych logicky měla vědět.
Boone se na ni usmál.
"To je Veronika. Myslím, že další přeživší. Vedu ji k Jackovi. Mimochodem… Nemáš u sebe vodu?"
"Samozřejmě…" odpověděla, otočila se za sebe a vzápětí mi podávala láhev vody.
Všechny ty lahve byly stejné, plastové s modrou etiketou. Lahve z letadla. Poděkovala jsem a mile jsem se usmála. Claire mi úsměv oplatila - zbožňuji ji za to, jak umí být sympatická.
"Nemáš vůbec za to. Jsem Claire."
"Těší mě. Mé jméno už znáš." Usmála jsem se, odšroubovala jsem uzávěr od lahve s vodou a napila jsem se.
Podívala jsem se na její břicho - jistě, byla těhotná. Pokud si dobře pamatuji, je v osmém měsíci.
Rozhlížela jsem se po pláži a přemýšlela. Vzpomínala. Boone se momentálně bavil s Claire, vysvětloval jí, jak mě našel. Já jsem řekla jen to, že si vůbec nepamatuji, jak jsem se sem dostala, ale že jsem zcela určitě ztroskotala. Co na tom, že to není pravda. Nemůžu jim říct pravdu, i když mi to začíná být jasné. Nevěřili by mi.
Jak by mohli věřit něčemu, co zní tak podivně? Prostě jsem byla doma a koukala jsem se na televizi a najednou jsem nebyla doma ale tady a našel mě Boone a zbytek už víte. Jo, zní to šlehle. Je to šlehlý. Je to nemožné. Je to nemožné, a přesto je to pravda. Zbývá mi jediné: Vyrovnat se s tím.

Smrt Boonova - Poezie

28. srpna 2011 v 18:52 | -Christine_Daae- |  Mé povídky
Báseň o Shannon... O tom, jak nikdy nevěděla, že Boona miluje. Nevěděla to, dokud Boone nezemřel.
Báseň o Boonově smrti. O větě, kterou nestačil doříct, ale v mé básni ano.
Ve videu je sice s Boonem Claire, ale bohužel jsem nenašla video, které by bylo na stejné úrovni, jde-li o citovou krásu a bylo by se Shannon. Myslím si ale, že písnička i video celkově plně na tuto poezii sedí. Psala jsem ji totiž při tomto videu.
Vím, že je divné psát při videu, ale v mp3 tohle prostě nemám, tak jsem si musela vystačit takhle. Co já vím, třeba nejsem sama, kdo občas něco napíše při puštěném videu...


Jak jsem se dostala k Upířím deníkům

28. srpna 2011 v 15:24 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
takže další "zpověď". Jak jsem se vlastně dostala k Upířím deníkům (a Ztraceným)?
Zjistíte to všechno a možná i víc, když si přečtete tento článek, protože tam píšu jak o svých prvních "bláznivých" sledováních Upířích deníků, tak o své kamarádce, tak o tom, jak jsem se nakonec stala fanynkou dvou úžasných seriálů... =)

1. Videoodpověď

28. srpna 2011 v 14:16 | -Christine_Daae- |  Videa
Ahoj,
takže po čekání na Streamu.cz je tu konečně má první videoodpověď.
Doufám, že budete spokojeni. =) Příště to bude lepší, přísahám. =DChristine

Prosím

28. srpna 2011 v 14:09 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
prosím, pokud je tu slečna, která mi dělala PNG obrázky s Ianem Somerhalderem, tak ať mi do komentářů napíše svůj blog a já ho uvedu za zdroj PNG.
Úplně jsem totiž zapomněla adresu toho blogu. =(

Novinky

28. srpna 2011 v 12:55 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
takže dnes se zde objeví videoodpověď.

Měla jsem s ní docela práci, protože něco takového dělám poprvé v životě, kamarádka nakonec nepřijela, protože je jí špatně, takže jsem se musela natočit sama.
Došly baterky ve foťáku, takže jsem je musela nabíjet a potom jsem musela postavit foťák na hraničku knížek, aby byl vůbec možný záběr na obličej. =D
Omlouvám se za překecy, ale vážně, nikdy předtím jsem to nedělala... Hrozně moc vám děkuji za otázky, které jste mi všichni položili.

Jak jste si jistě všimli, vložila jsem do článku obrázek Shannon - a ne jen tak ledajaký obrázek.
Původně jsem chtěla, aby byla Shannon černobílá a pozadí za ní barevné, tak jsem to tak udělala, jenomže mi přišla Shannon taková hrozně jednolitá, jak tam nebyla žádná barva, tak jsem neklikla na Uložit, ale hezky jsem na obrázku dál pracovala a obarvila jsem jí oči na modro (i když je má původně hnědé) a udělala jsem jí fialové tílko.
Jsem s tím obrázkem docela spokojená, myslím, že na to, že je to první pokus, se mi to docela povedlo. Přestože je Shannon ze Ztracených docela mrcha, mám ji ve zvláštní oblibě a nevím proč.
Je to jedna z mých nejoblíbenějších dívčích postav z Lost hned po Claire. Claire mám úplně nejradši a určitě o ní taky někdy něco napíšu, alespoň něco málo. =)
Tu jsem si zamilovala asi hlavně proto, že to na tom ostrově měla ze všech nejtěžší, protože byla těhotná, v osmém měsíci. Musela být hlavně v klidu, ale to na tom ostrově vůbec nešlo a když už měla každou chvíli rodit, tak ji unesl nějaký chlap, který byl zrádce a chtěl ji zabít, nebo co...
A když Claire porodila, tak mezitím umíral Boone, protože když prohledával trosky letadla, tak to letadlo s ním spadlo z útesu a úplně mu to rozdrtilo nohu a on ztratil hrozně moc krve...
Jo, u té scény jsem brečela. =(
Ale byl to jenom seriál, nebylo to skutečné, Ianovi se vůbec nic nestalo a to je dobře, protože kdyby zemřel Ian Somerhalder, tak by to bylo úplně něco příšerného.

Christine