Nina Dobrev a Ian Somerhalder

2. července 2011 v 11:10 | -Christine_Daae- |  Ostatní
Ahoj,
hodně se spekuluje, zda spolu něco mají, nebo ne. Jedna taková informace se objevila například v Bravo.

Nina Dobrev a Ian Somerhalder se ke svému románku, který do teď drželi v tajnosti konečně přiznali. Všechno začalo když se Ian loni v únoru rozešel se svou holkou, herečkou M. Auld, a začal volnýčas trávit se svou koleginí, kámoškou Ninou. Nejdříve spolu chodili jenom na beketbalové zapasi, nákupy nebo koncerty, později přibylo i kino nebo romantická večeře. ,,Nina má Iana plnou hlavu. Pořád si volají nebo píšou přes twitter,'' prozradil Dr. LilianGlass, ke které Nina a ostatní herci ze seriálu The vampire diaries docházejí, aby si zlepšili hlasový projev.

A že mezi Ninou a Ianem nejde jen o běžné přátelství, si všimli i jejich herečtí kolegové: "Když jsou spolu, jsou pořád nervózní a dávají si pozor aby na sebe moc nekoukali nebo vzájemně nedotýkali,'' práskla na konci roku Kayla Ewell (Vicki).
A co říkají o svém románku Nina s Ianem? "Nina je krásná holka, se kterou je sranda a se kterou si mám vždycky co říct. Když s ní člověk tráví na place dvanáct hodin denně skoro každý den v týdnu, není možný, aby se do ní nezamiloval,'' přiznal se nedávno Ian. Jak to vypadá, tak si tyhle dvě hrdličky svou lásku právě teď dosyta užívají a nad závistí a možnými budoucími problémy vůbec nepřemýšlí!

Neříkám, že všemu, co se píše, věřím. Proč by se potom říkalo něčemu bulvár? A navíc... Kdyby byla v časopisech jen pravda, tak by to byla nuda a my bychom neměli nad čím spekulovat.
Já jsem proti novinářům. Ne vždy, samozřejmě, někdy je fajn něco vědět i z takhle nevěříčné ruky, ale myslím si, že by novináři neměli všude lézt. Neměla by to být jen výhoda nás, neznámých lidí, že máme nějaké soukromí. Každý by měl mít jistou volnost, ty časáky taky nemusí všechno vědět, stejně si většinou překroutí.
Nedokážu si ani představit, jak někdy potom těm hercům musí být.

Ale Nině a Ianovi to spolu vážně sluší a já vskrytu doufám, že to mezi nimi vážně jiskří. =)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Carlisle Cullen :D Petra Carlisle Cullen :D | 2. července 2011 v 11:16 | Reagovat

vážně jim to moc sluší :-) ale ti novináři by nemuseli lézt všude xD xD

2 Σllie.<3 Σllie.<3 | Web | 2. července 2011 v 11:21 | Reagovat

Neznám jí,ale má super vlasy :D :) Já chci taky :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama