Elena Gilbert - životopis by me

5. července 2011 v 12:09 | -Christine_Daae- |  Soutěže

Životopis Eleny Gilbert.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Elena Gilbertová
Hraje ji: Nina Dobrev (22)
Věk: 17
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Elena Gilbert se narodila v Mystic Falls. Své pravé rodiče si nepamatuje.
Vyrůstala v adoptivní rodině, s nevlastním bratrem Jeremym, který je o dva roky mladší než ona. Když Elena s rodiči havarovala v autě, bylo pro ni záhadou, jakto, že přežila. Jejich auto totiž spadlo z mostu.
Obě děti od té doby vyrůstají s mladší sestrou jejich matky, s Jennou. Teta Jenna je moc hodná, bohužel nemá jistou autoritu, kterou by jako matka potřebovala. Elena se jí snaží pomáhat, ale Jeremy se se ztrátou rodičů špatně vyrovnává a začíná brát drogy.
Elena má několik přátel, kteří při ní stojí v každé situaci - Caroline, která Eleně trochu závidí, protože Elena má vše, co chce (včetně kluků) a ani se nemusí moc snažit, Bonnie, která je vlastně potomek čarodějnic ze Salemu, Vickie, která sice není Elenina nejlepší kamarádka, ale když se navzájem potřebují, jsou ochotné pro sebe něco udělat.
A potom je tu ještě Matt, Elenin bývalý přítel, který Elenu stále miluje a je ochoten pro ni udělat všechno na světě, i kdyby ho to mělo stát život.
Když se do města přistěhují Stefan a Damon Salvatorovi, upíři, Elena pomalu začíná zjišťovat, že s nimi má co dočinění. Je totiž úplnou kopií zákeřné upírky Katherine, která kdysi Stefana a Damona proměnila.
Oba ji milovali a oba nyní milují Elenu. Ta se však rozhodne pro Stefana a Damon má smůlu. Už podruhé, srdce mu zlomila i již zmíněná Katherine Piercová, v Německu, odkud pochází, známá také jako Katerina Petrová. Ta není doopravdy mrtvá a záhy se v Mystic Falls objeví.
Elena je ve velkém nebezpečí. Dokážou ji Damon, Stefan a Elenini přátelé ochránit? Nezmění se její city k druhému bratru Salvatorovi?
Elena nosí náhrdelník, ve kterém je bylina zvaná sporýš. Má Elenu ochránit před ostatními upíry, kteří by jí chtěli ovládnout mysl. Má ji ochránit hlavně před Damonem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fantom Fantom | 28. července 2011 v 22:35 | Reagovat

Promin, ale musím tě opravit. Katerina pochází z Bulharska;). Už to jméno, Katerina Petrova, přece není německý. :-x  :-x  :-D

2 Nina Dobrev Nina Dobrev | E-mail | 6. června 2012 v 20:04 | Reagovat

Sorry but Petrowá Katerina (Katherine Pierce) comes from Bulgaria :) A real Nina Dobrev :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama