Omluva + Zápis do deníku 0.6 - Star

20. června 2011 v 18:55 | -Christine_Daae-
Ahoj,
moc se omlouvám, že dnes přidávám články tak pozdě - a nevím, zda to nezůstane u tohoto článku a u kusovky -, ale měla jsem práci. Byla jsem v knihovně, například. Nebo jsem byla na bazéně. A za kamarádem... A tátovi pro pivo. Takže se opravdu moc omlouvám.
Mimochodem musíte uznat, že Damon je úplně chlap k sežrání.

Dnes jsem viděla v tramvaji kluka, který vypadal úplně - ale fakt úplně - jako Orlando Bloom. Já ostatně pořád potkávám lidi, co jsou k nerozeznání od star. Například: Když tohle začalo, viděla jsem na balkoně Johnnyho Deppa jak věší prádlo - na hlavě měl svůj typický klobouk. V následujících vteřinách šla naproti mě nějaká dívka, která vypadala úplně k nerozeznání od Lindsay Lohan.
To byl ale opravdu jen začátek. Uběhlo několik měsíců, všechno se zdálo v pořádku, ale potom nám otevřeli novou pizzerii + hospodu, kde pivo čepoval Robert Pattinson. V autobuse, kterým jezdím do škole, tedy autobus číslo 29, jezdí každý den kluk, který vypadá jako Kellan Lutz, který ve Stmívání hraje Emmetta McCarty Cullena. Na školním pozemku se na mě usmíval Taylor Lautner. Když jsem byla s holkama ze třídy v čajovně, v křesle se rozvaloval Jackson Rathbone a kouřil vodní dýmku.
Paráda, co? =D Vsadím se, že tomu nevěříte, ale je to tak, vážně. =)

Christine

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama