Emmy Rossum - So right

17. června 2011 v 17:13 | -Christine_Daae- |  Phantom Of The Opera - Videa
Ahoj,
přináším vám krásnou písničku od Emmy Rossum. Písnička se jmenuje So right a patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších písniček od téhle úžasné zpěvačky, která má všechny písničky úchvatné, ale jen ji moc lidí neposlouchá. Zdá se, že je mnohem známější jako herečka než jako zpěvačka.
Zahrála si v několika známých filmech, jako je například Poseidon, kde ztvárnila dívku Jennifer, která je čerstvě zasnoubená se svým přítelem a společně s ním, se svým otcem, který byl jeden čas prezidentem New Yorku, a s několika dalšími lidmi hledá cestu ven z lodi, jenž byla převrácena obří vlnou. Další známý film, kde si Emmy zahrála jednu z hlavních postav, byl film Fantom Opery, operní muzikál z roku 2004, kde byla Emmy jako mladá sboristka Christina Daaé, kterou učí zpívat její Anděl Hudby - Erik, který se svojí zohavenou tváří se musí skrývat hluboko v pařížských katakombách, kam také svoji vyvolenou unese. Zachrání ji však vikomt de Chagny, Raoul, Christiny přítel z dětství, kterého ona miluje a který miluje ji. Vezmou se a budou šťastní, zatímco Erik před četníky a rozezleným davem mizí kdesi ve spleti chodeb operní Paříže v roce 1870...
Příběh Fantom Opery je podle skutečné události, jež se stala v letech 1880 - 1881 v Paříži.
Erik byl skutečný muž s genetickou vadou. Muž, který nepoznal nic jiného než nenávist. Odevšad ho vyháněli a nikdo pro něj neměl vlídné slovo. V Paříži, tam dole, ve svém domě u podzemního jezera, zemřel roku 1881 na jakousi nemoc srdce, když mu bylo padesát let.
Zemřel doslova v náruči své milované Christiny, která se s ním pomilovala těsně před tím, než zemřel a porodila syna Charlese - syna, jenž nikdy nepoznal svého skutečného otce, všemi obávaného, ale zároveň potají uznávaného Anděla Hudby a Fantoma Opery, postrach celé Francie.

Christine


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Alyss Lady Alyss | Web | 22. června 2011 v 21:46 | Reagovat

Krásnej klip i song. Moc pěkný ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama